خبرها

عنوان خبرعنوان خبر

پرداخت بیش از ۲۶۰۷ میلیارد ریال سود انواع اوراق در مردادماه ۱۳۹۴/۰۶/۳۰

بیش از 2607 میلیارد و 688 میلیون ریال سود انواع اوراق در مردادماه گذشته به سرمایه گذاران پرداخت شد.

ایران خودرو ۷۰۰ میلیارد تومان صکوک مرابحه منتشر می کند ۱۳۹۶/۰۶/۲۱

مدیر عامل شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه از موافقت اصولی تامین مالی ۷۰۰ میلیارد تومانی ایران خودرو از طریق انتشار صکوک مرابحه و ثبت رکوردی جدید خبر داد.

تامین مالی ۷۶۸ میلیارد ریالی تجارت کوشش سپاهان با انتشار صکوک استصناع ۱۳۹۶/۱۰/۱۶

سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک سفارش ساخت شرکت تجارت کوشش سپاهان (سهامی خاص) را به ارزش 768 میلیارد ریال جهت تامین مالی ساخت 300 واگن باری صادر کرد.

دبیرکل کانون کارگزاران بورس تاکید کرد: الزام سرمایه گذاران به ثبت نام در سامانه سجام ۱۳۹۷/۰۵/۲۱

حضور سهامداران به صورت الکترونیکی درمجامع، دریافت سود سهام از شرکت سپرده گذاری مرکزی و اطلاع از سودهای قابل دریافت، از جمله خدماتی است که سرمایه گذاران در آینده می توانند با سجامی شدن دریافت کنند.

رشد ۵۸ درصدی حجم صکوک منتشره در سال ۹۶ ۱۳۹۷/۰۱/۱۹

در سال گذشته بیش از 132 هزار میلیارد ریال تامین مالی از طریق انتشار انواع صکوک در بازار سرمایه صورت پذیرفت که در مقایسه با 83 هزار میلیارد ریال صکوک منتشره در سال 1395 بیش از 58 درصد رشد داشته است.

عرضه صکوک اجاره ۹۲۰ میلیارد ریالی صبا نفت ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

صکوک اجاره 920 میلیارد ریالی شرکت مهندسی و ساختمانی صبا نفت(سهامی خاص) در هفته جاری از طریق شرکت فرابورس ایران به مدت سه روز کاری با روش حراج عرضه خواهد شد.

فهیمی مطرح کرد: شفاف سازی رفتارهای مالی با انتشار اوراق بدهی ۱۳۹۶/۱۱/۱۳

در بودجه سال 97، کمیته ای سه نفره متشکل از روسای سازمان برنامه و بودجه، بانک مرکزی و وزیر اقتصاد، مسئول تعیین شرایط و نظارت بر انتشار اوراق دولتی و سازمان های دولتی هستند.

مدیرعامل سمات؛ انتشار صکوک در بازار سرمایه از مرز ۱۲ هزار میلیارد تومان گذشت ۱۳۹۶/۰۵/۰۹

مدیرعامل سمات گفت: در این زمینه کارگروه ویژه ای برای رفع موانع انتشار صکوک تشکیل شده است به طوری که انتشار این اوراق در سال 95 با رشدی 14 برابری به رقم 83 هزار و 662 میلیارد ریال رسید.

وزیر اقتصاد: انتشار اوراق بدهی خارج از بازار سرمایه امکان پذیر نخواهد بود ۱۳۹۶/۰۶/۰۷

وزیر امور اقتصادی و دارایی به محور اقدامات اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: از محوری ترین برنامه های رئیس جمهور در ابتدای دولت بانکداری اسلامی بود.

۱۳ هزار میلیارد ریال ارزش صندوق های ETF در بازار سرمایه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه را بیش از 13 هزار میلیارد ریال اعلام کرد.