۱۳۹۴/۱۱/۲۱

سمات منتشر کرد؛ معرفی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه

جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته ۱۶ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را تا پایان دی ماه امسال منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی سمات، جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته 16 کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

محمد رضا دحیماوی دو روزه از اهواز کوچکترین نوزادی است که دی ماه کد سهامداری خود را از سمات دریافت کرد و والدین آن دو روز بعد، نخستین سهام را برای این کودک خریداری کردند تا محمدرضا کوچکترین سهامدار بازار سرمایه ایران لقب گیرد.

والدین فاطمه کدخدا از شمیرانات با خرید سهام در چهارمین روزگی، محمدسام مزارعی از تهران با خرید سهام در ششمین روزگی، سپهر نیلا از تهران و سینا نوروزی از کرمانشاه در هفتمین روزگی، آراد دانا از تهران در دهمین روزگی، سحر امندی از زنجان در پانزدهمین روزگی، زهرا تیموری از زنجان در بیستمین روزگی، احمد عبدالهی اقدم از مرند در بیست وسومین روزگی و هستی طهماسبی از تهران در بیست و پنجمین روزگی برای نوزادان خود سهام از بورس یا فرابورس خریداری کردند تا در رتبه های بعدی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه قرار گیرند.

برای دریافت فایل کوچکترین سهامداران بازار سرمایه اینجا را کلیک کنید.