خبرها

عنوان خبرعنوان خبر

مشارکت فعال سمات در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه ۱۳۹۸/۰۱/۳۱

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با برگزاری مراسم ها و دوره های آموزشی مختلف، مشارکت فعالی را در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خواهد داشت.

صدور ۸۹۵ هزار کد سهامداری جدید در سال ۹۷ ۱۳۹۸/۰۱/۲۷

شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد : بیش از 895 هزار کد سهامداری جدید در سال 97 در بازار سرمایه صادر شد تا تعداد کدهای سهامداری به رقم 10 میلیون و 844 هزار کد برسد.

سمات به طور رسمی عضو هیات رییسه WFC شد ۱۳۹۸/۰۱/۲۵

شرکت سپرده گذاری مرکزی ایران (سمات) در اجلاس سالیانه فدراسیون شرکت های سپرده گذاری مرکزی جهان (WFC) به طور رسمی عضو هیات رییسه این فدراسیون معرفی شد.

استقبال اعضای ACG از پیشنهاد بلند پروازانه ایران ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

رییس ACG پیشنهاد سمات را بسیار بلند پروازانه توصیف کرد و گفت: ایران، پروژه منحصر به فردی را ارائه کرده است که به طور حتم اجرای آن می تواند تحول شگرفی در روند فعالیت های این نهاد بین المللی ایجاد کند.

بزرگترین شرکت های تالار شیشه ای از نظر تعداد سهامدار درسال ۹۷معرفی شدند ۱۳۹۸/۰۱/۱۸

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار را درپایان سال97 معرفی کرد.

ارزش آفرینان پاسارگاد نخستین نماد در سامانه پس از معاملات ۹۸ ۱۳۹۸/۰۱/۰۷

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج شرکت ارزش آفرینان پاسارگاد در سامانه پس از معاملات خبر داد.

بزرگترین صنایع بورسی به لحاظ ارزش معاملات معرفی شدند ۱۳۹۷/۱۲/۲۵

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین صنایع بورسی و فرابورسی از نظر ارزش معاملات را در پایان بهمن سال ۹۷ معرفی کرد.

رییس سازمان بورس اعلام کرد: نیروی جوان متخصص و شفافیت، مزیت های بازار سرمایه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

بهبود محیط کسب و کار و ارتقای سهولت در انجام کارها است و تمامی فعالان حوزه بازار سرمایه نیز تلاش می کنند تا فرایند های این بازار را تسهیل کنند.

با بهره برداری از سامانه تسویه بورس های کالایی؛ فهیمی: معاملات بورس انرژی متحول می شود ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) گفت : با بهره برداری از سامانه جامع تسویه معاملات بورس انرژی، شاهد تحولی بزرگ در تمامی فرایندهای معاملات این بورس خواهیم بود.

حرکت کشتی بازار سرمایه در مسیر شفافیت ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت : حرکت کشتی بازار سرمایه ایران با بهره گیری از فناوری اطلاعات در مسیر شفافیت بیشتر قرار گرفته است.