۱۳۹۴/۰۸/۲۵

درج نماد شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران در سامانه پس از معاملات

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی از درج نماد شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران در سامانه جدید پس از معاملات خبر داد.

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی از درج نماد شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران در سامانه جدید پس از معاملات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سمات، شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران با هدف تولید کنسانتره سرب و روی در راستای تأمین نیاز بازارهای داخلی و دستیابی به بازارهای بین المللی در سال ۱۳۸۶ در زنجان تأسیس شد .

شرکت کیمیای زنجان‌گستران با برخورداری از ظرفیت تولید 250 هزار تن کنسانتره روی و 50 هزار تن کنسانتره سرب، در حال حاضر کنسانتره روی موردنیاز 24 کارخانه تولیدکننده شمش روی کشور را تامین می‌کند

این شرکت در حال حاضر با سرمایه 11 میلیارد و 500 میلیون تومان در حال فعالیت است و توانسته در سال گذشته، به سود 8 میلیارد تومانی دست یابد و پیش‌بینی می‌شود، این سود در سال آینده به 10 میلیارد تومان افزایش یابد.در حال حاضر، محصولات این شرکت علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشورهای چین، هند، ترکیه و... نیز صادر می‌شود.

شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران ، به عنوان یکصد و هجدهمین نماد معاملاتی دربازار دوم فرابورس ایران پذیرفته شده است. در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی نماد شرکت معدنی کیمیای زنجان گستران ایران با نماد "ذکیمیا"در سامانه جدید پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای معاملات سهام این شرکت در بازاردوم فرابورس مهیا شود.