۱۳۹۴/۰۶/۰۲

درج نماد چرم مشهد در سامانه پس از معاملات

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد چرم مشهد با نماد "ذچرمش"در سامانه جدید پس از معاملات خبر داد.

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)  از درج نماد چرم مشهد با نماد "ذچرمش"در سامانه جدید پس از معاملات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سمات، شرکت چرم مشهد با سرمایه ۱۳ میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس پذیرش شده است.

آخرین تحولات مربوط به پذیرش شرکت های جدید در فرابورس نشان می دهد شرکت چرم مشهد بعد از پذیرش در دوم اسفند سال گذشته ، به عنوان پنجاه و هفتمین شرکت و با نماد معاملاتی " ذچرمش " در بازار دوم فرابورس درج شده تا یکی از گزینه های عرضه اولیه سهام در آینده نزدیک باشد.

براساس این گزارش، این شرکت با سرمایه 13 میلیارد تومانی در سال 75 در شهرک صنعتی چرمشهر مشهد به مساحت 40 هزار متر مربع و زیربنا 12 هزار متری تاسیس شده و ظرفیت سالانه آن بیش از یک میلیون قطعه انواع کالاهای چرمی طبیعی شامل البسه، دستکش، کیف و سایر محصولات چرمی است.

در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی شرکت چرم مشهد را با نماد " ذچرمش"  در سامانه پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای عرضه اولیه سهام این شرکت در بازار دوم فرابورس مهیا شود.

لازم به ذکر است که این شرکت برخوردار از 923 نیروی انسانی ( شامل 466 نفر مستقیم و 457 نفر غیر مستقیم) دارای بیش از 68 فروشگاه در اقصی نقاط کشور، فروشگاه های برون مرزی و پایگاه فروش اینترنتی است.