۱۳۹۵/۰۲/۱۸

تجلیل مشاور رییس جمهوری از شرکت مدیریت دارایی مرکزی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه‌ اقتصادی از شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه تجلیل کرد.

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه‌ اقتصادی از شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی سمات و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا)، اکبر ترکان با تشکر از همکاری‌های ارزنده شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه که به نمایندگی از سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای اجرایی شدن تفاهم‌نامه با موضوع تامین مالی مناطق آزاد از طریق انتشار صکوک در بازار سرمایه فعالیت های زیادی انجام داده است، متقاضی تسهیل و تسریع در امر انتشار اوراق در بازار سرمایه و استفاده از امتیازات قانونی در انتشار اوراق برای تامین مالی مناطق آزاد شد.

لازم به ذکر است که با توجه به مذاکرات انجام شده توسط شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه با مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه‌ اقتصادی تاکنون تامین مالی چهار منطقه آزاد نهایی و قرارداد مشاور عرضه منطقه آزاد انزلی انجام شده است سایر مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه‌ اقتصادی نیز متقاضی تامین مالی از راه انتشار صکوک می باشند که مدارک آنها توسط کارشناسان این شرکت در دست بررسی است.

شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه با تمام ظرفیت خود در جهت توسعه تامین مالی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی کشور در راستای تحقق سیاست‌های راهبردی اقتصاد مقاومتی گام بر می‌دارد.