۱۳۹۷/۰۵/۱۰

درج نماد صندوق سرمایه گذاری اندیشه ورزان صبا تامین در سامانه پس از معاملات

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد صندوق سرمایه گذاری اندیشه ورزان صبا تامین در سامانه پس از معاملات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سمات، واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری اندیشه‌ورزان صبا تامین از روز شنبه ۱۳ مردادماه به مدت ۵ روز کاری پذیره‌نویسی می‌شوند.

موضوع فعالیت این صندوق، سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت، سپرده‌ها و گواهی‌های سپرده بانکي، سهام و حق تقدم پذیرفته‌شده در بورس تهران و فرابورس ايران و گواهي سپرده کالايي است.

نحوه پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری اندیشه‌ورزان صبا تامین به قیمت ثابت (معادل ارزش مبنا) و ارزش مبنای هر واحد نیز ۱۰ هزار ریال است.

بر اساس این گزارش، شرکت‌ کارگزاری صبا تامین به عنوان مدیر، شرکت سبدگردان آسمان به عنوان متولی، موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان حسابرس و شرکت تامین سرمایه امین، بازارگردان این صندوق معرفی شده‌اند.

 در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی صندوق سرمایه گذاری اندیشه ورزان صبا تامین را  با نماد " اوصتا" در سامانه پس از معاملات درج کرد تا تعداد ۱۰۰ میلیون از واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق از طريق بازار ابزارهای نوين مالي پذیره‌نویسی شود.