۱۳۹۵/۰۱/۱۷

درج نماد شرکت سرمایه گذاری جامی در سامانه پس از معاملات

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد شرکت سرمایه گذاری جامی در سامانه جدید پس از معاملات خبر داد.

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد شرکت سرمایه گذاری جامی در سامانه جدید پس از معاملات خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سمات، موضوع فعالیت شركت طبق ماده 3 اساسنامه ، شامل خريد وفروش سهام ، اوراق مشاركت ، تاسيس ، تشكيل و مشاركت درسرمايه انواع شركتها ، موسسات ، طرحهاو پروژه ها، تامين سرمايه شركتها از طريق پذيره نويسي و عرضه عمومي وخصوصي سهام واوراق مشاركت به اشخاص حقيقي و حقوقي معتبر داخلي و خارجي ، ارائه خدمات و مشاوره در زمينه سرمايه گذاريها و اداره امور شركتها ، استفاده از تسهيلات مالي و اعتباري بانكها ، شركتهاي بيمه ، موسسات مالي و اعتباري داخلي و خارجي، اخذ نمايندگي از كليه اشخاص حقيقي و حقوقي، عقد قرارداد با كليه وزارتخانه ها ، سازمانها و شركتهاي دولتي، انتشار اوراق مشاركت، اخذ و اعطاي نمايندگي، ايجاد شعبه در داخل و خارج از كشور است.

سرمایه ثبت شده شرکت در تاریخ 30/09/89 مبلغ 120 میلیارد ریال است که به یکصد و بیست میلیون سهم عادی یک هزار ریالی با نام تقسیم شده است.

سهامداران این شرکت ، سرمایه گذاری بهمن ، سرمایه گذاری امین اعتماد، دانایان پارس، داد و ستد آریا ، ارزش آفرینان ، گروه مالی ایرانیان، اعتبار آفرین، شاسی ساز، مزدا یدک، سروش بهمن و اعتبار ایران هستند.

در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی نماد سرمایه گذاری جامی با نماد "ذجامی "در سامانه جدید پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای معاملات سهام این شرکت در بازارپایه فرابورس مهیا شود.