۱۳۹۴/۱۱/۲۶

درج نماد شرکت پتروشیمی فجر در سامانه پس از معاملات

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات ) از درج نماد شرکت پتروشیمی فجر ، در سامانه جدید پس از معاملات خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سمات، این شرکت از 6 مهر ماه امسال  با پلاک 495 در بخش«تامین برق،گاز وآب»، گروه «تامین برق،گاز،بخار وآب گرم» و طبقه‌ «تامین بخار وآب گرم»  با کد «4011» در فهرست نرخ‌های تابلوی بازار دوم معاملات بورس درج شده است.

شركت پتروشيمي فجر در سال ۱۳۷۷تأسيس و از سال ۸۲ تا كنون يوتيليتي شركت هاي مستقر در منطقه ويژه اقتصادي بندر امام خميني(ره) را بر عهده دارد و با  ۱۱۹۰ نيروي انساني كارآمد و متخصص در صنعت پتروشيمي كشور فعال است و سرمایه این شرکت معادل 250 میلیارد تومان است.

اصلي ترين مشتريان شركت پتروشيمي فجر از كل فروش ريالي يوتيليتي شامل شركت هاي پتروشيمي؛  مارون، اروند، امير كبير و تندگويان هستند. مهمتریم محصولات تولیدی شرکت شامل برق ، بخار ، اکشیژن و آرگون می باشد و همچنین مهمترین مواد مصرفی شرکت شامال آب ،گاز ، برق و گازوییل است

در همین رابطه، شرکت سپرده گذاری مرکزی نماد شرکت پتروشیمی فجر  با نماد "بفجر"در سامانه جدید پس از معاملات درج کرد تا شرایط برای معاملات سهام این شرکت در بازار مهیا شود.