۱۳۹۴/۱۰/۱۶

کوچکترین سهامداران بازار سرمایه معرفی شدند

جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته ۱۷ کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، فهرست کوچکترین سهامداران بازار سرمایه را تا پایان آذرماه امسال منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی سمات، جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته 17 کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص داده اند.

صبا صفایی یک روزه از تهران کوچکترین نوزادی است که آذرماه کد سهامداری خود را از سمات دریافت کرده است و والدین آن یک روز بعد، نخستین سهام را برای این کودک خریداری کردند تا صبا کوچکترین سهامدار بازار سرمایه ایران لقب گیرد.

بر اساس این گزارش، والدین نیما امینی بایگی از مشهد با خرید سهام در چهارمین روز، ماهان حجازی از زنجان در 13 روزگی، محمد سپهر نخل کش از تهران در 14 روزگی، امیرعباس امیر آبادی از بجنورد در15 روزگی، حسین فتوحی از اصفهان در 18 روزگی، کیسان علوی از زنجان در 20 روزگی و عاطفه ثابتی نکو از ساوجبلاغ در 25 روزگی برای نوزادان خود سهام از بورس یا فرابورس خریداری کردند تا در رتبه های بعدی کوچکترین سهامداران بازار سرمایه قرار گیرند.

برای دریافت فایل کوچکترین سهامداران بازار سرمایه اینجا را کلیک کنید.