خبرها

عنوان خبرعنوان خبر

معاون عملیات سمات مدیر نظارت بر بورس ها شد ۱۳۹۵/۱۱/۰۴

خدابخش از مدیران باسابقه بازار و دانشجوی دکتری حقوق مالی است که 7 سال تجربه مدیریت تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالای شرکت سپرده گذاری را در کارنامه خود دارد.

پرداخت ۳۰۱ میلیارد ریال سود به سهامداران در هفته پایانی دی ۱۳۹۵/۱۱/۰۳

مديریت امور ارتباط با مشتريان و خدمات الکترونيک شرکت سپرده گذاري مرکزي درهفته گذشته بیش از 301 میلیارد ریال سود به 2850 سهامدار پرداخت کرد.

توقف معاملات تالار شیشه ای به احترام شهداي آتش نشان ۱۳۹۵/۱۱/۰۲

فعالان بازار سرمایه به پاس احترام به شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو تهران، دست از انجام معاملات کشیدند.

دکتر محسنی خبر داد: رشد۴ برابری انتشار صکوک در بازار سرمایه ۱۳۹۵/۱۱/۰۱

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی از رشد چهار برابری انتشار اوراق صکوک نسبت به پارسال خبر داد و گفت: تا پایان هفته سوم دی ماه، شمار کدهای سهامداران بورسی به 9 میلیون و 200 هزار مورد رسید.

درج نماد اوراق گواهی سپرده بانک رفاه در سامانه پس از معاملات ۱۳۹۵/۱۰/۲۹

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج نماد اوراق گواهی سپرده بانک رفاه در سامانه پس از معاملات خبر داد.

رشد ۴۲ درصدی ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار سرمایه ایران پس از برجام ۱۳۹۵/۱۰/۲۸

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از رشد 42 درصدی ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار سرمایه ایران پس از برجام خبر داد.

بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار معرفی شدند ۱۳۹۵/۱۰/۲۷

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین شرکت های بورسی و فرابورسی از نظر تعداد سهامدار را معرفی کرد.

پرداخت ۳۴۱۶ میلیارد ریال سود به سهامداران بازار سرمایه ۱۳۹۵/۱۰/۲۵

مديریت امور ارتباط با مشتريان و خدمات الکترونيک شرکت سپرده گذاري مرکزي در هفته گذشته بیش از 3416 میلیارد و 132 ریال سود به 2850 سهامدار پرداخت کرد.

صدور ۲۰۹ کد سهامدار خارجی درسال ۹۵/ راه اندازی آزمایشی سامانه دانش برای توزیع سود سهامداران ۱۳۹۵/۱۰/۲۰

شرکت سپرده گذاری با برگزاری بیستمین اجلاس ACG در تهران قصد داشت تا ظرفیت های بازار سرمایه ایران را به اعضای این گروه بشناساند و حوزه های جدید همکاری را با همتایان خود در آسیا و اقیانوسیه آغاز کند.

افزایش ۱۵ میلیارد ریالی ارزش صندوق های ETF در بازار سرمایه ۱۳۹۵/۱۰/۱۹

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه بیش از 15 میلیارد ریال افزایش یافت.