خبرها

عنوان خبرعنوان خبر

۱۵۰ هزار میلیارد ریال ارزش صندوق های ETF ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه را بیش از 150هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

درج نماد شرکت توزیع داروپخش درسامانه پس از معاملات ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از درج شرکت شرکت توزیع داروپخش در سامانه پس از معاملات خبر داد.

درج ۵ نماد اسناد خزانه اسلامی در سامانه پس از معاملات ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: 5 نماد اسناد خزانه اسلامی با 150 میلیون اوراق قابل معامله از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در سامانه پس از معاملات درج شدند

تامین مالی ۳ هزار میلیارد ریالی شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش با صکوک اجاره ۱۳۹۸/۰۶/۱۲

سازمان بورس، موافقت اصولی عرضه عمومی صکوک اجاره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش (سهامی خاص) را به ارزش 3 هزار میلیارد ریال را صادر کرد.

نگاهی به عملکرد یک ساله سجام در بانک مسکن/ رشد ۱۳۶ درصدی تراکنش ها ۱۳۹۸/۰۶/۱۰

رییس اداره کل بازاریابی بانک مسکن با تشریح بخشی از اقدامات مهم این حوزه در طول یک سال گذشته، نتایج برنامه‌های بازاریابی برای ثبت‌نام در سجام را اعلام کرد.

صدور کدهای سهامداری از مرز ۱۱ میلیون گذشت ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: در مجموع در پنج ماه نخست امسال بیش از ۱۹۸ هزار کد سهامدار جدید در بازار سرمایه صادر شده است تا رقم کل کدهای صادر شده به ۱۱ میلیون و ۴۲ هزار کد برسد.

ثبت نام سجام با آپ آسان شد ۱۳۹۸/۰۶/۰۳

مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با تشریح اهداف ورود سامانه سجام به اپلیکیشن آپ از ثبت نام ۱.۴ میلیون سهامدار در این سامانه خبر داد.

بزرگترین صنایع بورسی به لحاظ ارزش معاملات معرفی شدند ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، اسامی بزرگترین صنایع بورسی و فرابورسی از نظر ارزش معاملات را در پایان تیر سال ۹۸ معرفی کرد.

فهیمی مهمترین اولویت های سمات را تشریح کرد: مدیریت ریسک کلید اعتماد به بازار سرمایه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲

مدیرعامل سمات گفت: شاهد آغاز به کار سامانه های جدیدی دراین شرکت هستیم که تجمیع آنها به افزایش ضریب اعتماد به بازار باز می گردد، گویی مدیریت ریسک را باید کلید اعتماد به بازار دانست.

۱۴۶ هزار میلیارد ریال ارزش صندوق های ETF ۱۳۹۸/۰۵/۱۹

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، ارزش صندوق های قابل معامله (ETF) در بازار سرمایه را بیش از ۱4۶هزار میلیارد ریال اعلام کرد.